Oferta edukacyjna Izby paryskiej

opublikowano: 13.03.2018 obowiązuje do: 13.09.2018 Wszyscy

Organizatorem „Międzynarodowego programu” (ang.: International program; fr.: „Stage International”) jest Izba paryska. Oferta kierowana jest do prawników z zagranicy zainteresowanych prawem francuskim prezentowanym w kontekście międzynarodowym. W tym roku kursy zostaną zorganizowane w dwóch językach – w języku angielskim od 14 maja do 20 czerwca br. oraz w języku francuskim od 8 października do 30 listopada br.

Program kierowany jest w szczególności do prawników znajdujących się na początku swojej drogi zawodowej, którzy są członkami samorządu i mają nie więcej niż 40 lat. Warunkiem koniecznym jest też znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych materiałach w języku angielskim i francuskim. Osoby zainteresowane powinny kontaktować się bezpośrednio z organizatorem pod adresem e-mail: abaux@avocatparis.org Kursy są wolne od opłat, konieczne jest natomiast samodzielne poniesienie kosztów związanych m.in. z podróżą i zakwaterowaniem w Paryżu.

Inne aktualności z działu Wszyscy

Ogólnopolska Konferencja Naukowa w Opolu 13 grudnia 2018 r.

30 listopad 2018

Szczegóły w wiadomości więcej

Spot o mediacji

29 listopad 2018

Szczegóły w wiadomości więcej

Komunikat

29 listopad 2018

Szczegóły w wiadomości więcej

Warsztaty specjalistyczne dla Mediatorów

28 listopad 2018

Szczegóły w wiadomości więcej

Prośba o pomoc

19 listopad 2018

Szczegóły w wiadomości więcej